DEVA EREĞLİ DE SAHA’YA İNDİLER

DEVA EREĞLİ DE SAHA'YA İNDİLER

DEVA PARTİSİ EREĞLİ İLÇE BAŞKANI NURULLAH YILMAZ VE İLÇE TEŞKİLATI SAHA’YA İNDİLER İLK ZİYARETLERİNİ ESKİ ZENGEN KASABASINA YAPTILAR

DEVA EREĞLİ DE SAHA’YA İNDİLER
2021-01-14 21:13:22
İzlenme : 649

Deva Partisi Ereğli İlçe Başkanı Nurullah Yılmaz ve ekibi 2021 yılının ilk saha çalışmasına Eski belde yeni mahalle olan Zengen den başladıklarını söyledi.

Zengen için çok önemli bir belde olduğunu vurgulayan Yılmaz Zengenin, nüfusu ve ekonomik üretimiyle Ereğlinin önemli mahallesinden biri.

Bu nedenle 2021in ilk saha çalışmasına buradan başladık. Dedi.

Yılmaz hemşerilerime ne kadar teşekkür etsek az partimize genel başkanımıza yoğun ilgi var bu sevgiyi büyüteceğiz hemşerilerimizin sorunlarına deva olmak için ilk seçimde Allahın izni milletimizin desteği ile iktidara geleceğiz

Esnaf ve Üretici Vatandaş ziyaretlerini sorunları yerinde görmek için planladıklarını belirten Yılmaz Hükümetin açıkladığı rakamlar ile üreticilerimizin çiftcimizin esnafımızın söyledikleri arasında çok büyük farklar var.

Esnafımız çiftcilerimiz ekonomik şartların giderek kötüleştiğini ifade ediyor.

Yapılan kira ve üreticilerimize teşvik desteği maalesef esnafın derdine derman olmaktan çok uzak. Dedi.

Tarımsal sanayi acil kurulmalı

Ereğli bölgesi tarım ve hayvancılık diyarı olduğunu söyleyen Yılmaz Ereğli için bu iki ürünü merkeze alacak şekilde stratejik planlamalar yapılmalı.

Hububat sebze meyvecilik ve süt üreticilerini destekleyerek bunun endüstriyel alanda kullanımını artırmak için iş insanları teşvik edilmeli.

Hükümet ve yerel yöneticiler bu alanda teşvik edici politikalar üretmeli Ereğli'li hemşerilerimize destek olmalı diyerek sözlerini tamamladı.

Zengen muhtarına misafirberverliğinden dolayı teşekkür ediyorum

DEVA EREĞLİ DE SAHA’YA İNDİLER
DEVA EREĞLİ DE SAHA’YA İNDİLER
DEVA EREĞLİ DE SAHA’YA İNDİLER

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 23988

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik