CHP’DEN DEVA PARTİSİNE ZİYARET

CHP’DEN DEVA PARTİSİNE ZİYARET

Cumhuriyet Halk Partisi Ereğli İlçe Başkanı Veysel Gönülal, parti yönetimi ve belediye meclis üyeleri ile birlikte DEVA Partisi Ereğli İlçe Başkanı Nurullah Yılmaz’ı ziyaret etti.

CHP’DEN DEVA PARTİSİNE ZİYARET
2020-10-18 22:21:22
İzlenme : 639

DEVA Partisi Ereğli İlçe yönetiminin de hazır bulunduğu ziyarette, ortak noktanın Ereğli olduğu belirtildi.
DEVA Partisi Ereğli İlçe ziyaretinde, ülkenin içinde bulunduğu durumdan kurtuluşun birlikte hareket etmekten geçtiğine dikkat çeken CHP Ereğli İlçe Başkanı Veysel Gönülal, Dünya görüşlerimiz ayrı olsa da, Türkiyenin içinde bulunduğu durum, birlikte hareket etmeyi gerektiriyor. Farklı olan dünya görüşlerimizi, huzurlu bir ülke ortamında kendi içerimizde yaşamak için, siyasi görüş farklılıklarını bir kenara bırakarak ortak paydada birleşmek gerektiğine inanıyoruz dedi.
Ülkenin ekonomik sorunlarla boğuştuğunu da vurgulayan Gönülal, Ekonomik sorunlar ortada, çiftçinin, üreticinin sorunları ortada. Biz, bu sorunların ortadan kaldırılması için, Türkiye genelinde, ülkeyi bölücü tutum içerisinde olan siyasi partiler hariç bütün siyasi partilere kapımızı açık tutuyoruz dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren DEVA Partisi Ereğli İlçe Başkanı Nurullah Yılmaz ise, Aynı ülkede yaşıyoruz, aynı dili konuşuyoruz, aynı inanca sahibiz, aynı sorunları birlikte yaşıyoruz, aynı olaylara üzülüyor, aynı olaylara seviniyoruz. Buna rağmen ülkede oluşturulan ayrıştırıcı ortama her zaman karşıyız. Demokrasinin bir gereği olarak kurulan partimizin Ereğli sorumluluğunu üstlendik. Amacımız Ereğli, ortak hedefimiz Türkiyenin birliği ve bütünlüğü. Bu hedef doğrultusunda siyasi partilerimizle birlikte hareket etmeye hazırız dedi.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 44744

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik