Çayhan halkı dert yumağa olmuş

Çayhan halkı dert yumağa olmuş

Yoldan Elektriğe, Okuldan Sağlık Ocağına Kadar CHP ÇAYHANIN SORUNLARINI DİNLEDİ

Çayhan halkı dert yumağa  olmuş
2020-01-19 18:05:41
İzlenme : 1843

Cumhuriyet Halk Partisi Ereğli İlçe Başkanı Veysel Gönülal ve yeni seçilen yönetimi, CHP Belediye Meclis üyeleri ile birlikte Çayhan Mahallesini ziyaret ettiler.
Çayhan Mahallesi halkı ile sohbet eden ve sorunlarını dinleyen CHP İlçe Başkanı Veysel Gönülal, biz sadece seçimden seçime gelip oy isteyen bir parti değiliz. Seçim harici dönemlerde de sizlerin sorunlarını sıkıntılarını dinleyip çözüm noktasında elimizden gelen mücadeleyi vermek için sizleri ziyaret ediyoruz. Bizim siyasetimiz seçim siyaseti değil, halk odaklı siyaset dedi.
Ziyarette Çayhan halkının sorunlarını dinleyen Gönülal, yolların bozukluğundan elektrik hizmetlerine, okuldan sağlık ocağına kadar sorunların takipçisi olacaklarını söyledi.

-Çayhan Halkının En Büyük Sorunu Yol ve Elektrik-

CHP Ereğli İlçe Başkanı Veysel Gönülala, mahallelerindeki sorunları anlatan Çayhan halkı, mahallelerinin sorunlarının çözülmediğini, her geçen gün daha da arttığını ifade ettiler.

Muhtara Belediyeden destek verilmiyor diyen Çayhan halkı, Çayhan Mahallesine ulaşımın sağlandığı yolun mayın tarlasına döndüğünü söylediler ve yolun bu durumunun kaza ile sonuçlanmasından endişe ettiklerini belirttiler. Seçimden bu yana Çayhana daha resmî araba girmedi diyerek şikayetlerini sıralayan Çayhan halkı, Çayhana gelen tek kamu hizmeti aracı, su ve elektrik sayaçlarını yazmaya gelenlerin aracı. Onun dışında bir hizmet aracı gelmedi. Mahallemizin yarısında sokak lambaları yanmıyor. Bölgede hırsızlık olayları arttı. Halk olarak hayvanlarımız çalınmasın diye sabaha kadar karanlıkta nöbet tutuyoruz dediler.

-Seçimden Bu Yana Gelen Tek Parti CHP-
Yerel seçimlerden sonra kendilerini hiçbir partinin ziyaret etmediğini de belirten Çayhan halkı, Seçilen belediye başkanının bir gün olsun ziyaretimize gelip eksiklerimizi görmesini, taleplerimizi dinlemesini isterdik. Çöp konteynerlarımız yok, yollarımız berbat. Çayhanın içi çamurdan geçilmiyor. Sorunlarımızı belediyeye ileten muhtarımız eli boş dönüyor dediler.

-Okulda Isıtma Sorunu Var, Çocuklarımız Hastalanıyor, Doktor Yok-

Çayhan Mahallesi ilkokulunda kaloriferlerin çok zayıf yandığından da şikayetçi olduklarını ifade eden Çayhanlıılar, Çocuklarımız okulda hastalanıyor. Sağlık ocağımıza haftada bir gün doktor geliyor oda muayene değil, ilaç yazıp gidiyor dediler.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 35067

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik