BAŞKAN YILMAZ: EREĞLİ’YE YÜK DEĞİL DEVA OLACAĞIZ

BAŞKAN YILMAZ: EREĞLİ'YE YÜK DEĞİL DEVA OLACAĞIZ

DEVA PARTİSİ EREĞLİ İLÇE BAŞKANI NURULLAH YILMAZ EREĞLİ’Lİ HEMŞERİLERİMİZE YÜK DEĞİL SORUNLARINA DEVA OLACAĞIZ ŞUCU BUCU DEĞİL HEPİMİZ İÇİN YOLA ÇIKTIK

BAŞKAN YILMAZ: EREĞLİ’YE YÜK DEĞİL DEVA OLACAĞIZ
2020-10-22 22:11:14
İzlenme : 640

Ereğli Deva Partisi İlçe Başkanı Nurullah Yılmaz yaptığı konuşmasında Hedefimiz anayasal, düzen, laiklik ilkesi, hukukun üstünlüğü, devletin ideolojik tarafsızlığının güçlendirilmesi, toplumdaki ayrışmaların ötekileşmelerin karşısında birleştirici bir misyon taşıyıcısı olmaktır. Demokrasiden, adaletten, ilke ve değerlerden dönmeyeceğimiz, insan merkezli, gönüllü paylaşım ve işbirliğini amaçlayan üretimi, eğitimi, kültür sanatı, kadınlarımızı destekleyici yeni bir aydınlanma sürecinin başlaması Deva Partisi kadrolarınca gerçekleşecektir. Bizim yegane güç kaynağımız Ereğli halkının sağ duyusu temiz vicdanı ve yüreğidir. Partimizin ilçe yönetimine görev alan tüm arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. İlçe teşkilatımız ile birlite Ereğli'mizin toprağına basmadık yer bırakmayacağım hemşerilerimizin yoğun ilgileri bizleri yüreklendiriyor bu ilgi ilk yapılacak genel seçimde Deva partisi iktidara gelecektir. Ereğli'miz artık Devasız değil, Ereğliye Deva olacağız. Deva Sizsiniz, Deva Biziz, Deva her ferdi ile Ereğli halkı, Ereğliye Deva olmaya geliyoruz. ‘ dedi.

BAŞKAN YILMAZ: EREĞLİ’YE YÜK DEĞİL DEVA OLACAĞIZ

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 32120

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik
ANKARA EREĞLİLİLER DERNEĞİNİN (ANERDER) BİR İSTEĞİ VAR
ANKARA EREĞLİLİLER DERNEĞİNİN (ANERDER) BİR İSTEĞİ VAR