Başkan Oprukçu’ya Ak parti çoşkusu

Başkan Oprukçu'ya Ak parti çoşkusu

Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu MHP’ye katıldıktan sonra Cumhurittifakın büyük ortağı Ak parti Ereğli ilçe teşkilatını ziyaret etti Ak partil’lerin Oprukçu sevinçi görülmeye değerdi hoş geldiniz büyük başkanımız ile karşılandı

Başkan Oprukçu’ya Ak parti çoşkusu
2020-02-26 15:16:51
İzlenme : 1704

Birlik Olacağız Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu ve MHP İlçe Başkanı Av. Musa Yılmaz AK Parti İlçe Teşkilatını ziyaret ettiler. Oprukçu ve Yılmaz, AK Parti İlçe Başkanı Zübeyir Dursun ve Yönetim Kurulu Üyeleri ve...

Birlik Olacağız

Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu ve MHP İlçe Başkanı Av. Musa Yılmaz AK Parti İlçe Teşkilatını ziyaret ettiler. Oprukçu ve Yılmaz, AK Parti İlçe Başkanı Zübeyir Dursun ve Yönetim Kurulu Üyeleri ve Meclis Üyeleri tarafından karşılandı.
Düzenlenen ortak basın toplantısında konuşan AK Parti İlçe Başkanı Zübeyir Dursun, Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu ve MHP İlçe Başkanı Av. Musa Yılmazın ziyaretlerine teşekkür etti ve Başkan Hüseyin Oprukçunun MHPye katılmasını ‘hayırlı olsun diyerek kutladı.
Dursun, Ortak paydamız Ereğlidir. Ereğliye hizmet noktasında birlik ve beraberliğe daha çok ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde sorumluluk sahibi kişiler olarak birlikte hareket edeceğiz. Yapılacak çalışmaları istişare ile gündeme getirip gerçekleştireceğiz dedi.
MHP İlçe Başkanı Av. Musa Yılmaz ise, Cumhur İttifakının Ereğli ve Konyada güç kazandığını kaydetti. Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçunun MHPye geçmesiyle Cumhur İttifakının bir parçası olduğunu vurgulayan Yılmaz, Ereğliye yapılacak çalışmalarda bir olacağız ve güçlü bir şekilde hizmet edeceğiz diye konuştu.
AK Parti İlçe Başkanı, Yönetimi ve Meclis Üyelerine sıcak karşılama için teşekkür eden Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu, Dün dünde kaldı. Artık yeni şeyler söylemek lazım. Cumhur İttifakının istikbali, Türkiyenin bekası, Ereğlinin geleceği adına gücünü, kudretini bir fazla ortaya koymasının lazım olduğunu ifade etmek istiyorum. Belediye çalışmalarında AK Partili Meclis Üyelerimizde her zaman bizlere destek oldular. Aldığımız kararları hep oy birliği ile aldık. Birlikte hareket etme, birlikte irade koyma adına tüm Belediye Meclis Üyelerimize teşekkür ediyorum. İstişare ile yol yürüyeceğiz ve birlikte yol yürümenin şerefini ve onurunu yaşayacağız ifadelerini kullandı.

Başkan Oprukçu’ya Ak parti çoşkusu

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 93669

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik