BAŞKAN OPRUKÇU’NUN ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

BAŞKAN OPRUKÇU'NUN ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

Ereğli belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu Milliyetçi Hareket Partisi’ne geçişinin ardından nezaket ziyaretlerini sürdürüyor

BAŞKAN OPRUKÇU’NUN ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR
2020-02-29 15:05:29
İzlenme : 1729

MHP Ereğli İlçe Başkanı Musa Yılmaz ile birlikte MHP Konya İl Başkanlığına giden Başkan Oprukçu buradan da sırasıyla MHP Selçuklu İlçe Başkanlığı, Konya Ülkü Ocakları, AK Parti Konya İl Başkanlığı, MHP Karatay İlçe Başkanlığı ve MHP Meram İlçe Başkanlığını ziyaret etti

YUVAYA DÖNMÜŞ OLMAMIZIN MUTLULUĞUNU VE ONURUNU YAŞIYORUM

Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu, Milliyetçi Hareket Partisine tekrar geçişinin ardından nezaket ziyaretlerini sürdürüyor. Konyada MHP İl Başkanlığını ziyaret eden Başkan Oprukçu, buradan da MHP Selçuklu, Karatay, Meram İlçe Başkanlıkları, Ülkü Ocakları Konya İl Başkanlığı ve AK Parti Konya İl Başkanlığını ziyaret etti. Gittiği her yerde gönüldaşlarının sevgi ve hürmetiyle karşılanan Başkan Oprukçunun ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti bildiren MHP Konya İl Başkanı Remzi Karaarslan, kendisini Yuvanıza tekrar hoş geldiniz diyerek karşıladı. MHP Konya İl Başkanlığındaki konuşmasında 13 aylık bir aranın ardından yuvaya dönmüş olmanın mutluluğunu ve onurunu yaşadığını ifade eden Başkan Oprukçu, Yetiştirildiğimiz yuvaya bir ömür çizgide kırıklık daha yapmadan yürüdüğümüz, siyaset yaptığımız bir yol kazasının doğal sonucu olarak da kendimizi izinli sayma arzusuyla Bağımsız Belediye Başkan Adayı olmak mecburiyetinde kaldığımız bir sürecin sonunda şükürler olsun Hak Teala'nın lütfu, hemşerilerimizin teveccühü ile Ereğli'de yeniden belediye başkanı seçilmiş olmanın buruk bir mutluluğunu, hüzünlü bir mutluluğunu yaşadıktan sonra yeniden yuvaya kabul edilmiş olmanın onuruyla sizlerin huzurundayım. Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Bey lütfettiler ve baba ocağına hoş geldin diyerek rozetimizi bizzat taktılar. Allah razı olsun, Sayın Genel Başkanımıza Allah ömür versin ülkenin dar günlerinde zor günlerinde Milliyetçi Hareket Partisine ve Sayın Genel Başkanımıza çok büyük ihtiyaç duyulduğu bir tabloda partim de, yanında, yakınında, emrinde olmaktan şeref duyuyorum, onur duyuyorum dedi.

CUMHURBAŞKANIMIZA VE GENEL BAŞKANIMIZA BİR BAŞKALDIRI DEĞİLDİ

Bağımsız adaylığının Sayın Cumhurbaşkanına ve Sayın Devlet Bahçeli Bey'e bir başkaldırı olmadığını altını çizerek her konuşmamızda ifade ettiğini hatırlatan Başkan Oprukçu, Çizgimizde kırık olmadan ömrümüzün sonuna kadar Milliyetçi Hareket çizgisinde devam edeceğiz. Siyasi anlamda bir beklentim, bir hesabım, bir şey yok onu söyleyeyim Milliyetçi Hareket Partisine dönerken bir beklenti duruşumuz, davranışımız olmadı ve bunu çok net ifade ediyorum. Varlığım Türk varlığına armağan olsun dediğimiz and içtiğimiz günden beri hepiniz gibi riyasız olarak onun gereğini ifa etmeye çalışmış bir insanım neticede milliyetçiyim, ülkücüyüm, Milliyetçi Hareket Partiliyim. Sayın Genel Başkanımızın Lütfü ile de resmen Milliyetçi Hareket Partisinde yüz akı olacak, yüz artacak şekilde hizmet etmeye yörede, yerelde hizmet etmeye devam edeceğim dedi.

Ziyaretlerini Konya Ülkü Ocakları, MHP Selçuklu, Karatay, Meram İlçe Başkanlıkları ve AK Parti Konya İl Başkanlığı ile devam ettiren Başkan Oprukçu, ziyaretlerinde memnuniyetle karşılanırken tebrikleri de kabul etti.

BAŞKAN OPRUKÇU’NUN ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 96423

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik