Başkan Oprukçu’nun: Sözü özüdür dönüşü yoktur

Başkan Oprukçu'nun: Sözü özüdür dönüşü yoktur

Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu önümüz bahar buda hizmet demektir

Başkan Oprukçu’nun: Sözü  özüdür dönüşü yoktur
2020-02-17 18:18:23
İzlenme : 1671

2019 31 MART yerel seçimlerinde bize verdiğiniz emanetin sorumluluğunu, ilk günkü heyecanımızı hiç kaybetmeden gururla taşıyoruz.

Geçen 11 ayda, Ereğli'mizi her alanda geleceğe daha güçlü bir biçimde taşımak için ortaya koyduğumuz insan odaklı yönetim ve vizyoner belediyecilik anlayışı ile akıp geçen zamana karşı mücadele verdik ve eserler zincirimize yeni halkalar eklemek adına adeta kendimizle yarıştık.

Bu yaklaşımla herkesin yaşamaktan mutlu olduğu ve ait olmaktan dolayı iftihar ettiği bir Anadolu Ereğlisi kurmayı ve gelecek nesillere aktarmayı hedefledik.
Kalpler ve gönüller kazanmanın her şeyden üstün olduğuna inandık.

Her vesile ile bir ve beraber olmanın en büyük güç olduğunu hiçbir zaman unutmadık.

Siz değerli hemşehrilerimizle gönül bağımızı hiç koparmadık.
Temel belediyecilik yatırımlarında daha önce görülmemiş bir performans ortaya koyarken, hep birlikte ilçemizin yıllarca ötelenmiş sorunlarına köklü çözümler ürettiyoruz.

Diğer yandan sosyal belediyecilik uygulamalarında; kültür-sanat, gençlik, spor, sağlık ve eğitimde de ilçemize vizyon kazandıran adımları kararlılıkla attık.

Geleceğimizin teminatı gençlerimizi ve çocuklarımızı geleceğe en iyi şekilde hazırlamak her zaman önceliğimiz oldu.
Herkesin gıpta ile izlediği Akhüyük mahallemizde hayata geçirdiğimiz topluma açık ikinci pamukkaleyi kazandırmanın gururu ile ve birçoğu Konyada ilk olan; kitaplara, ciltlere sığmayacak eserleri şehrimize hep birlikte kazandırmak için proje çalışmalarımız devam ediyor.

Geldiğimiz noktada, ülke çapında takip edilen, bilinen ve örnek alınan bir belediye olmakla iftihar ediyoruz.

Şehrin hafızasında yıllar sonra dahi hatırlanacak muazzam değişim, gelişim ve modernleşmenin hikayesini, bizden destek ve güvenini esirgemeyen, her zaman yanımızda olan siz değerli hemşehrilerimize ithaf ediyoruz.
Şimdi yeni bir dönemin arefesindeyiz; Şahsıma ve ekibime destekleriniz devam ettiğince sizlere hizmet yolunda azim ve heyecanla, gece gündüz demeden koşmaya devam edeceğiz.

11 aylık görev süremizde meydana getirdiğimiz hizmet ve eserlerin çok daha fazlasını sizlerin hizmetinize sunacağımızı bilmenizi istiyorum.
31 mart seçim beyannamemizin içerisinde sunduğumuz hizmet, eser ve projelerimiz, Ereğlimizi geleceğe taşımak, cazibe merkezi yapmak ve işimizi aşımızı büyütmek için yapacaklarımızın sadece küçük bir özetidir.
Rabbim nasip ettiği sürece sizler için yeni eserler ve hizmetler üretmeye, şehrimizi geleceğe en iyi şekilde hazırlamaya, yeni hayaller kurmaya ve hayallerimizi birlikte gerçekleştirmeye devam edeceğiz.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 42669

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik