Başkan Oprukçu’dan kırsal kalkınmaya tam destek

Başkan Oprukçu’dan kırsal kalkınmaya tam destek

Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu huzur şehri Ereğli’yi inşa etmenin yanı sıra toplumda refahın artması ve kırsal kalkınmaya destek olma adına var gücüyle çalışmaya devam ediyor

Başkan Oprukçu’dan kırsal kalkınmaya tam destek
2019-11-25 16:16:57
İzlenme : 570

Kırsal kalkınmaya katkıda bulunmak amacıyla Ereğli Belediyesi ve Orman Genel Müdürlüğü işbirliği ile 2500 Badem ve 2500 Ceviz fidanı Ereğlili çiftçilere dağıtıldı

DAHA YEŞİL BİR EREĞLİ İÇİN

Kırsalda yaşayan vatandaşların üreterek refah toplumunun bir parçası olmasını arzulayan Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu, Ereğli Belediyesi, Orman Genel Müdürlüğü iş birliği ile düzenlenen fidan dağıtım töreninde hemşerileriyle buluştu. 2500 badem ve 2500 ceviz fidanının Ereğlili çiftçilere dağıtımının gerçekleştirildiği törende konuşan Başkan Oprukçu, Çevre ve Şehircilik Bakanlığımızın yürüttüğü proje ile 11 Milyon fidanı ayın 11inde toprakla buluşturduk, şükürler olsun. Yemyeşil bir Türkiye, yemyeşil bir Ereğliyi arzu ediyoruz. Bunu ne Sayın Bakanımız ne de biz Belediye Başkanı olarak yalnız başımıza temin etmemiz mümkün değil, Türk Milletinin şerefli evlatları olarak hep beraber başarabiliriz. İnşallah Orman Genel Müdürlüğümüzün, Orman Bölge Müdürlüğümüzün de destekleriyle yemyeşil bir Ereğliyi inşa edeceğiz. Bu vesile ile Orman Bölge Müdürümüze, Orman İşletme Şefimize, bütün yol arkadaşlarımıza, Park Bahçeler Müdürümüze, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Müdürümüze ve bütün emeği geçenlere teşekkür ediyorum dedi.

EREĞLİNİN BAŞI DİK SIRTI PEK OLMALI

Huzur şehri Ereğlinin gelecek yüz yılını inşa etme gayesinde olduklarını her platformda dile getiren Başkan Oprukçu, kırsalda yerinde kalkınma hamleleri ile Ereğlide bir fazla üretimin tesis edileceğini Anadolunun yüzü gülsün, Ereğlinin başı dik sırtı pek olmalı. Yoksulu, muhtacı kalmayan bir Ereğli arzuluyoruz. Kırsalda yaşayan hemşerilerimiz yaşadıkları yerde üreterek refah toplumuna katılsınlar. Ereğli çiftçisiyle, sanayicisiyle hep birlikte büyüsün gelişsin Türkiyenin göz bebeği olsun cümleleriyle ifade ederek konuşmasını sonlandırdı.

Törenin ardından fidanlar çiftçilere takdim edildi.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 19770

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
İçişleri Bakanlığı’ndan 23 Nisan’da sokağa çıkma kısıtlaması genelgesi
İçişleri Bakanlığı’ndan 23 Nisan’da sokağa çıkma kısıtlaması genelgesi
Avrupa’nın atıkları en çok Türkiye’ye gidiyor
Avrupa’nın atıkları en çok Türkiye’ye gidiyor