Başkan Oprukçu’dan işsizlere yeni iş alanları

Başkan Oprukçu'dan işsizlere yeni iş alanları

Atıl bina Belediye tarafından yeniden şehre kazandırılacak

Başkan Oprukçu’dan işsizlere yeni iş alanları
2020-03-07 21:00:12
İzlenme : 2644

Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu Ereğli'nin gelecek yüzyılını inşa etmeye devam ediyor

"BAŞKAN OPRUKÇU EREĞLİ'NİN ÇEHRESİNİ DEĞİŞTİRİYOR"

Şehrin gelecek yüzyılını inşa etmek adına var gücüyle çalışan Başkan Oprukçu, eksik noktaları tamamlamaya ve tüm ihmal edilmişlikleri gidermeye devam ediyor. Tüm bunların yanında şehrin sosyo-ekonomik yapısına katkı sunacak hizmetler ile istihdamı artırarak, şehirde huzur ve mutluluğu sağlamak adına önemli adımlar da Başkan Oprukçu ile birlikte atılıyor. Böylece Ereğli'nin çehresi değişiyor.

"YENİLENEN OKULUN ATIL BİNASI EREĞLİ'YE KAZANDIRILACAK"

Karayolları arkasında yer alan Gazi İlk Öğretim Okulu geçtiğimiz yıllarda o bölgeye yeni bir okulun yapılması sonucu taşındı. Eski bina ise kaderine terk edildi. Bu binanın Belediye devrinin gerçekleşmesiyle birlikte yeni bir yaşam alanı yapılması için Belediye ekipleri çalışmalarına başladı. Ereğli'de ilklerden biri olacak olan bu çalışma özellikle mahallede yaşayan girişimci hanımlar için önemli bir yer olacak. Belediye Halı Dokuma kurs yeri olarak kullanılması planlanan ve çok tahrip gören okul baştan aşağı yenileniyor. Çalışmalar bittiğinde bu eski bina el emeği göz nuru ile yapılacak el yapımı halıların dokunulacağı bir yer olacak. Bunun da yeni iş alanı ve istihdam açısından Ereğli'ye değer katacağı aşikar. Her fırsatta istihdamı artırmak gerektiğini vurgulayan, bu yönde plan ve projeler yapan Başkan Oprukçu bu girişimiyle de hemşerilerinden şimdiden olumlu tepkiler almaya başladı.

Başkan Oprukçu’dan işsizlere yeni iş alanları

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 46775

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik