Başkan Oprukçu’dan 1 Mayıs kutlaması

Başkan Oprukçu'dan 1 Mayıs kutlaması

Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’ dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Oprukçu’dan 1 Mayıs kutlaması
2020-05-01 17:23:53
İzlenme : 1958

İŞÇİLERİMİZİN ÜLKEMİZİN GELİŞME VE KALKINMASINDA ROLÜ BÜYÜK

Emekleriyle geçinen ve karşılarına dikilen birçok zorluğa göğüs germeye çalışan emekçilerin baş üstünde tutulması gerektiğinin altını çizen Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu, Türk milleti, alın terinin ne kadar önemli ve mukaddes olduğunu bilen, asırlar boyunca bütün insanlığa örnek teşkil etmiş bir millettir dedi.

İŞÇİLERİMİZİN EMEKLERİNİ GÖZ ARDI EDEMEYİZ

Başkan Oprukçu yayımladığı mesajında Emeğiyle üretime değer katan, alın teriyle helal kazancının peşinde koşan, emekçi kardeşlerimiz bizim için paha biçilemez bir özelliğe sahiptir.

Milletimizin ihtiyaçlarını karşılayan, beklentilerini gideren, dayanışmanın ve birlikte çalışmanın güzelliklerini sergileyen emekçilerimizin, sosyal ve ekonomik hayatta büyük payları vardır.

Yaşamakta olduğumuz Yeşil Ereğli'mizde, temizlik hizmetinden tutun, yol yapımına kadar, alt ve üst yapı hizmetlerinde işçilerimizin emekleri çok büyüktür.

Onların emeği, alın teri, cefakâr ve fedakâr gayretleri ile hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz. ‘Sevdamız Yeşil Anadolu Ereğlisi´ anlayışı ile yaptığımız hizmetlerin karşılığını birbirinden kıymetli emekçi kardeşlerimiz sayesinde alıyoruz.

Kendilerine bu vesile ile tekrar teşekkür ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle, ülkemizi ve tüm dünyayı etkisi altına alan Korona Virüs (Covid-19) salgınına karşı gece gündüz canlarını dişlerine takarak, tüm risklere karşı büyük özveri ile çalışan başta Ereğli Belediyesi çalışanları olmak üzere ülkemizin büyümesine, gelişmesine kalkınmasını katkı sağlayan işçi ve emekçilerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü en içten dileklerimle kutluyor, aileleriyle birlikte sağlık ve mutluluk içinde bir ömür geçirmelerini Cenab-ı Allah'tan niyaz ediyorum" ifadelerini kullandı.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 33362

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik
ANKARA EREĞLİLİLER DERNEĞİNİN (ANERDER) BİR İSTEĞİ VAR
ANKARA EREĞLİLİLER DERNEĞİNİN (ANERDER) BİR İSTEĞİ VAR