Başkan Oprukçu yine bombaladı

Başkan Oprukçu yine bombaladı

“Ereğli’ye hizmetin şerefine ortak olmak varken gölge ediyorlar”

Başkan Oprukçu yine bombaladı
2020-01-28 14:50:38
İzlenme : 1629

Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu personelleriyle bir araya geldiği yeni yılın ilk toplantısında 10 aylık hizmet sürecinin değerlendirmesini yaparak gündeme dair net mesajlar verdi

HER HALÜKARDA BU ŞEHRE HİZMET EDECEĞİZ

Yaklaşık 10 aydır devam eden hizmetlerin perde arkasında yaşanan güçlükleri çalışma arkadaşlarıyla paylaşan Başkan Oprukçu,özveri ve fedakarlıklarla hizmet etmeye gayretleri için onlara teşekkür ederken gelinen noktadaki siyasi ve mali tabloyu aktardı. İller Bankası gelirinin aktarım alanları ile ilgili bilgi veren Başkan Oprukçu, aylarca İŞKURdan personel çalıştırabilmek adına yazılan taleplerinin siyasi baskılarla reddedildiğini ifade etti. Ereğliye bir fazla hizmet etmek, bir fazla işsize iş imkanı sağlayabilmek için var gücüyle çalıştığını belirten Başkan Oprukçu, Akhüyük Termal Tesislerinin Ereğlinin evlatları için büyük bir umut kaynağı olduğunu, göreve gelir gelmez ilk işlerinin Akhüyük olmasının yegane sebebinin de bu olduğunu söyledi. Rutin belediyecilik hizmetlerinin aksamadan devam ettiğini, bir takım siyasi odakların gölge etmeyi bıraktıkları an Ereğlinin ayağa kalkacağını aktaran ancak her halükarda, engellemelere rağmen Ereğliye hizmet edeceklerinin müjdesini verdi.

HATAYI NEFSİNİZİN ESİRİ OLARAK YAPTINIZ

Sosyal medyada sahibinin sesiymişçesine mesnetsiz ithamlarda bulunanlara seslenen Başkan Oprukçu, Ağzını açmış Hüseyin Oprukçuyu eleştirebilmek için elinden geleni yapmaya hazır sosyal medya trolleri var. Seçimi kaybetmenin faturasını şahsıma kesmeye çalışıyorlar, aynaya baksınlar bir zahmet hatayı nefsinizin esiri olmakla yaptınız. Zulüm ile abad olanın ahiri berbat olur, destek olmuyorsanız bile gölge etmeyin başka ihsan istemiyorum. Şeref ve haysiyet fukarası olan insanlar, karşılarındaki insanların şeref ve haysiyetleriyle oynamak suretiyle itibar veya varlık sahibi olacaklarını sanıyorlar. Biz Rabbime şükürler olsun hiç acze düşmedik, kötülük karşısında susarak dilsiz şeytan da olmadık dedi.

EREĞLİ'MİZE HİZMET İÇİN BURADAYIZ

Şimdiye kadar ne yaptınız diyenlere de cevap veren Başkan Oprukçu toplantıyı şu ifadelerle sonlandırdı: Yarınını değil gelecek 100 yılını kurtarmış, tesis etmiş bir Ereğli arzuluyoruz. Gayemiz, çabamız bunun için. Gerek Akhüyük Termal Tesislerinde, gerekse kuracağımız Gıda İhtisas Organize Sanayi ile şehrimizin büyük sorunlarında işsizlik sorununu da ortadan kaldırarak, işsizliğin olmadığı bir huzur şehri Ereğliyi Allahın inşa edeceğiz. Ereğlide hizmetle ve şerefle geçecek bir 5 yıl olacak buna emin olun, elimizden geldiğince tüm imkansızlıklara rağmen hemşerilerimiz gurur duyacakları hizmetleri görecekler

Başkan Oprukçu yine bombaladı

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 59611

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik