BAŞKAN OPRUKÇU: EREĞLİ’MİZİ CUMHURİYETİMİZİN 100 YILINA HAZIRLIYORUZ

BAŞKAN OPRUKÇU: EREĞLİ'MİZİ CUMHURİYETİMİZİN 100 YILINA HAZIRLIYORUZ

Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu,2019 yılında bize verdiğiniz emanetin sorumluluğunu, ilk günkü heyecanımızı hiç kaybetmeden gururla taşıyoruz.

BAŞKAN OPRUKÇU: EREĞLİ’MİZİ CUMHURİYETİMİZİN 100 YILINA HAZIRLIYORUZ
2020-12-27 19:22:32
İzlenme : 438

Geçen 1 yılda, İlçe merkezimizi ve kırsal mahallerimize her alanda geleceğe daha güçlü bir biçimde taşımak için ortaya koyduğumuz insan odaklı yönetim ve vizyoner belediyecilik anlayışı ile akıp geçen zamana karşı mücadele verdik ve eserler zincirimize yeni halkalar eklemek adına adeta kendimizle yarıştık.

Bu yaklaşımla herkesin yaşamaktan mutlu olduğu ve ait olmaktan dolayı iftihar ettiği bir mega yeşil Ereğli kurmayı ve gelecek nesillere aktarmayı hedefledik.
Kalpler ve gönüller kazanmanın her şeyden üstün olduğuna inanıyoruz hiç bir ayrım yapmadan makam kapılarımızı sonuna kadar açtık.

Her vesile ile bir ve beraber olmanın en büyük güç olduğunu hiçbir zaman unutmadık.

Siz değerli hemşehrilerimizle gönül bağımızı hiç koparmadık daha da güçlendirdik güçlendirmeye devam edeceğiz.
Temel belediyecilik yatırımlarında daha önce görülmemiş bir performans ortaya koyarken, hep birlikte ilçemizin ve kırsal mahallerimizin yıllarca ötelenmiş sorunlarına köklü çözümler ürettik.

Diğer yandan sosyal belediyecilik uygulamalarında; kültür-sanat, gençlik, spor, sağlık ve eğitimde de şehre vizyon kazandıran adımları kararlılıkla attık.

Geleceğimizin teminatı gençlerimizi ve çocuklarımızı geleceğe en iyi şekilde hazırlamak her zaman önceliğimiz oldu.
Herkesin gıpta ile izlediği ve birçoğu Konyada ilk olan; kitaplara, ciltlere sığmayacak eserleri projelerimizi yeni yılda şehrimize hep birlikte kazandıracağız.

Geldiğimiz noktada, ülke çapında takip edilen, bilinen ve örnek alınan bir belediye olmakla iftihar ediyoruz.

Ereğli'mizin hafızasında yıllar sonra dahi hatırlanacak muazzam değişim, gelişim ve modernleşmenin hikayesini, bizden destek ve güvenini esirgemeyen, her zaman yanımızda olan siz değerli hemşehrilerimize ithaf ediyoruz.
Şimdi yeni bir dönemin arefesindeyiz;

Şahsıma ve ekibime destek verdiğiniz takdirde, sizlere hizmet yolunda azim ve heyecanla, gece gündüz demeden koşmaya devam edeceğiz.

1 yıllık görev süremizde meydana getirdiğimiz hizmet ve eserlerin çok daha fazlasını sizlerin hizmetinize sunacağımızı bilmenizi istiyorum.
Bu 2019 seçim beyannamemizin içerisinde sunduğumuz hizmet, eser ve projelerimiz beş yıl içerisinde Allahın izni siz hemşerilerimin destekleri ile hepsini birer birer hayata geçireceğiz önümüze bin bir türlü engeller çıkarılsada, Ereğli'mizi Cumhuriyetimizin 100. yılına 2023 taşımak, cazibe merkezi yapmak ve işimizi aşımızı büyütmek için yapacaklarımızın sadece küçük bir özetidir.
Rabbim nasip ettiği sürece sizler için yeni eserler ve hizmetler üretmeye, şehrimizi geleceğe en iyi şekilde hazırlamaya, yeni hayaller kurmaya ve hayallerimizi birlikte gerçekleştirmeye devam edeceğiz.

Yeni yılda Siz hemşerilerime İlçemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum Rabbilalemden

BİRLİKTE EREĞLİ'MİZE HİZMET ETMEYE DEVAMEDECEĞİZ.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 27438

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik