Başkan Gönülal Silahlanmaya Hayır!

Başkan Gönülal Silahlanmaya Hayır!

“BİREYSEL SİLAHLANMAYA KARŞI ALINMAYAN ÖNLEMLER SONUCU YAŞANAN ÖLÜMLER, TOPLUM VİCDANINI YARALIYOR!”

Başkan Gönülal Silahlanmaya Hayır!
2020-06-04 11:48:15
İzlenme : 1272

CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) Ereğli İlçe Başkanı DT.Veysel Gönülal, bireysel silahlanmanın son yıllarda hızla arttığı ülkemizde cinayet, saldırı, çatışma olaylarının da çoğaldığına dikkati çekerek, Bireysel silahlanmanın artmasıyla birlikte daha fazla insan hayattan kopmakta.

Bunun son bulmasını ve gerekli önlemlerin ivedilikle alınmasını istiyoruz dedi.

bireysel silahlanmaya karşı alınmayan önlemler sonucu yaşanan ölümler, toplum vicdanını yaralıyor ifadelerini kullanan Başkan Veysel Gönülal, Cumhuriyet Halk Partisi olarak bireysel silahlanmaya karşı olduğumuzu sıklıkla vurgulamaktayız.

Mersin Milletvekilimiz Sayın Ali Mahir Başarır, geçtiğimiz ocak ayında verdiği kanun teklifinde ruhsatsız silah taşıyanlar ve bulunduranlar hakkında hapis ve para cezalarının artırılması gerektiğini Türkiye Büyük Millet Meclise sunmuştu.

Artık yeter diyoruz.

Silahla ölümler son olsun.

STK'ların on yıllardır çaba gösterdiği bireysel silahlanmaya hayır mücadelesine toplumun tüm kesimlerinin destek vermesi gerektiğini bir kez daha vurgulamak istiyoruz.

şeklinde konuştu.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 53763

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik