BAŞKAN GÖNÜLAL: CUMHURİYET TARIHININ KAZANIMLARINI BİTİRDİLER

BAŞKAN GÖNÜLAL: CUMHURİYET TARIHININ KAZANIMLARINI BİTİRDİLER

ÜLKEYİ YÖNETEMEYENLER DAHA BASKICI BİR TUTUP İÇİNE GİRECEKLERDİR.

BAŞKAN GÖNÜLAL: CUMHURİYET TARIHININ KAZANIMLARINI BİTİRDİLER
2021-01-12 13:47:19
İzlenme : 375

Ülkeyi yöneten Akp iktidarı yaşananların üstünü örtmek için suni gündemler oluşturmaya çalışmaktadır. Ana muhalefet partisini sürekli karalayarak, saldırarak ekonomide daralmayı, işsizliği, enflasyonu CHPnin suçu gibi gösterme gayreti içine girmiştir.
Ekonominin kötü gidişatına verilecek toplumsal bir tepkiden korkan iktidar; daha baskıcı bir tutum içine girmiş, hukuku bir köşeye itmiş, işçilerin ve öğrencilerin protestolarına çok sert müdahalelerde bulunmaya başlamıştır.
Gösteri yapanları ‘terörist, terör örgütü mensupları diye niteleyerek toplumsal ayrımcılığı, derin vadilerle ayırmaya çalışmaktadır. Bu ayrıştırma, iktidarda kalabilmenin tek yolu, olarak görmektedirler.
Üretemeyen ekonomiler, borç alır. Borç alan boyun eğer. Faiz lobilerinin çıkarları doğrultusunda hareket etmek zorunda kalır. Ülkenizin madenleri yağmalanır, doğasını yeşilini katlederler, suyunu toprağına zehir akıtırlar seziniz çıkmadan seyredersiniz.
Ekonomiyi yönetemeyen tek adam rejimi CHPye hakaret ederek, tarihi gerçekleri yanlış anlatarak saklayamazsınız. Merkez Bankasının 128 milyar dolar nereye gittiğini halka açıklamak zorundasınız. Köprülere, şehir hastanelerine milyarlarca doları aktararak, halkın parasını ‘ticari sır diyerek açıklama yapmadan geçiştiremezsiniz. Varlık fonu şeffaf bir şekilde denetlenmeli halka açıklanmalıdır. Demokrasi hesap verme ve hesap sorma rejimidir.
Devlette adaleti ve liyakati, yeniden getirecek devlet adamlarına ne kadar elzem olduğu anlaşılmaktadır.
Cumhuriyet Halk Partisi
Ereğli Ilçe Başkanı
Veysel Gönülal

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 93322

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik