Başkan Ekici’den 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günümesajı

Başkan Ekici'den 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günümesajı

İl Başkanı Hasan Ekici’den 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü mesajı

Başkan Ekici’den 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günümesajı
2020-10-21 13:52:15
İzlenme : 513

Gelecek Partisi Konya İl Başkanı Hasan Ekici 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü dolayısı ile bir mesaj yayımladı.

Başkan Ekici mesajında şu ifadelere yer verdi; Basın düşünce, anlatım ve haber alma özgürlüğünün demokrasinin temel taşlarından ve vazgeçilmez unsurlarından biridir. Bu anlamda kurumlarla bireyler arasında veri akışını sağlayarak demokrasinin korunması için önemli bir görev üstlenmektedir. Aydınlatıcı ve yol gösterici işleviyle basın, sivil toplumun dinamizmini beslemekte, demokrasinin sağlıklı bir şekilde işlemesinde ve güçlenmesinde önemli bir rol üstlenmektedir.

Kamuoyunu bilgilendirmek adına doğru haber verme, tarafsızlık, objektiflik, özel hayata ve kişilik haklarına saygı gibi değerleri içerisinde bulunduran önemli bir mesleği icra eden gazeteci arkadaşlarımız, vatandaşın en doğal hakkı olan zamanında doğru ve eksiksiz bilgi almalarını sağlayarak milletin vicdanına ses olmaktadırlar.

Toplumsal bilinci ve kamu yararını gözeterek, uzun çalışma saatlerini ve zorlu çalışma koşullarını önemsemeden basın yayın kuruluşlarında fedakârca çalışarak, gelişmeleri halkımızla paylaşma yolunda emek harcayan başta Konyalı Basın Mensuplarımız olmak üzere tüm değerli basın çalışanlarının "21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü'nü kutluyor ebediyete intikal eden basın mensuplarımızı da rahmetle anıyorum.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 65900

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik