BAŞKAN EKİCİ:AKP’Yİ 2002 DE İKTİDARA GETİREN DE BİZDİK

BAŞKAN EKİCİ:AKP'Yİ 2002 DE İKTİDARA GETİREN DE BİZDİK

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Leyla Şahin Usta’nın, Konya’da katıldığı bir televizyon programında yaptığı konuşmaya ilişkin İl Başkanlığımızın açıklamasıdır.

BAŞKAN EKİCİ:AKP’Yİ 2002 DE İKTİDARA GETİREN DE BİZDİK
2020-10-18 15:17:06
İzlenme : 732

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Leyla Şahin Ustanın, Konyada katıldığı bir televizyon programında yaptığı konuşmaya ilişkin İl Başkanlığımızın açıklamasıdır.

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Leyla Şahin Ustanın 16 Ekim Perşembe günü Konyada katıldığı bir televizyon programında yaptığı açıklamalar ve ruh hali artık iktidarın gücünü günden güne kaybettiğinin göstergesidir. Leyla hanımın açıklamalarının satır araları halkın gündeminden oldukça kopuk oldukları izlenimini vermektedir. Televizyon programının formatı canlı yayın olduğu halde Leyla hanımın bu programa canlı olarak katılmasını arzu ederdik. Programın bant yayın yapılmasının sadece Leyla Hanımın iş yoğunluğunuzdan dolayı olduğunu düşünmek istiyoruz.

Seçilmiş bir partiyiz, iktidardayız derken; seçilmiş bir başbakanın görevden el çektirilip pelikana yem edilmeye çalışılmasına, makam ve mevki uğruna sessiz kaldığınızı tüm Konya kamuoyu bilmektedir

One minute olayının üzerinden 10 yıldan fazla geçmesine rağmen söyleyecek sözü olmayanlar hala one minute üzerinden siyaset yapıyorlar. One minute olayının en önemli kahramanlarından biri de Genel Başkanımız Sayın Ahmet Davutoğludur. Bunu Leyla hanım da çok iyi bilmektedir.

Senin rektörün, benim rektörüm kavgasına ve pazarlığına girenler genel başkanımızı hırs, makam ve mevki uğruna parti kurmakla itham edemezler. Leyla hanım siz de biliyorsunuz ki Sayın Davutoğlu hırs, makam ve mevki hesabı yapsaydı, başbakanlığı bırakmaz ve düşük profilli bir başbakan olarak koltuğunda kalırdı.

Sadece Ak Partiye zarar vermek için yola çıktığımızı ve parti kurduğumuzu söylediniz. Leyla hanım şunu iyi bilmelisiniz ki bu bir tavan hareketi değil, taban hareketidir. Siz de biliyorsunuz ki genel başkanımız Sayın Ahmet Davutoğlu parti içerisinde bir şeyler düzelsin diye çok uğraştı. Yolsuzluklara karşı çıktı. Temiz siyaseti savunduğumuz için parti içinde birilerini rahatsız ettik. Şeffaflık, siyasi etik ve imar yasasını kim hazırladı, kim karşı çıktı? Parti içerisinde doğruları konuştuğumuz için dolandırıcılıkla, hainlikle itham edildik. Leyla Hanım, Genel Başkanımız partiden ayrılmadı ihraç edilmek istendi. Asıl sizin söylemleriniz vatandaşın aklıyla alay etmektir

Konya sokaklarında bizler tüm teşkilatlarımız ile dolaşıyoruz, ama sizleri göremiyoruz. Vatandaşın karşısına çıkacak yüzü olmayanlar, herhalde sokaklarda dolaşmadıkları için bizi göremiyorlar. Vatandaş sizin dediğiniz gibi olanı biteni çok iyi görüyor.

Öncelikle çıkın 18 yılın tüm sorumluluğunun, günahıyla sevabıyla sayın Erdoğana ait olduğunu dile getirin. Olumsuz her şeyi başkalarına atmayı bırakın.

Konya milletvekili olarak, millet ve memleket için hayırlı olsun bile diyemeyen birinin bu açıklamalarını esefle kınıyoruz.

Kamuoyuna saygıyla arz ederiz.

Gelecek Partisi Konya İl Başkanlığı

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 29686

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik