Başkan Çelik: Ereğli denince akan sular durur

Başkan Çelik: Ereğli denince akan sular durur

Ereğli Zıraat Odası Başkanı ve Ak parti İlçe Başkan Yardımcısı Abdullah Çelik. bizim önceliğimiz Ereğli’li hemşerilerimize hizmettir

Başkan Çelik: Ereğli denince akan sular durur
2019-11-13 18:55:25
İzlenme : 662

Sağ olsun Ereğli'li hemşerilerimiz bizim ufkumuzu açtığından dolayı, biz masanın bu tarafını da iyi biliyoruz, masanın öbür tarafını da iyi biliyoruz.

Hani bir söz var ya; BAŞIN DÜŞERSE DARA, Abdullah Başkanı ARA. Allah kimsenin başını dara düşürmesin ama, öyle durumlarda her kes beni arar.

Vatandaşımızın cenazesi olur, hastası olur, bir sıkıntısı olur, ne biliyim çocuğunun bursu olur, adam hanımından ayrılır yine Abdullah başkanı arar.

Ereğli Zıraat odası başkanı olarak hemşerilerimizin arasında inanın hiç insan ayrımı yapmadan, yani memleketiymiş, diniymiş, ırkıymış, ayırmadan biz insanları insan olduğu için seviyoruz, değer veriyoruz ve yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Köylerimiz, yeni mahallerimize zıraat odası olarak bir çok hizmetleri verdik vermeye devam edeceğiz şu sıralar pancar alımı ile ilgili bazı sıkıntılar var bunuda fabrıka yetkilileri ile yapmış olduğumuz görüşmeler sonunda inşallah bu pancar alım sıkıntısını askariyeye indireceğiz biz üreticilerimiz hiç bir konuda sıkıntı çekmesini istemeyiz bütün gücümüz ile yanlarındayız.

Ak Parti Ereğli İlçe Başkan Yardımcısı Abdullah Çelik olarak Ereğli denince akan sular durur, Ereğlinin 145 bin nüfusu ile Konyanın en büyük ilçelerinden birisi olduğunu ve kendilerinin de Ereğlide parti olarak önemli çalışmalar yaparak halk ile bütünleştiklerini belirtip ‘Hizmet noktasında bizden istenilen söz konusu Ereğli'ye hizmet ise biz her zaman göreve hazırız.

Kendi üzerimize düşen bir görev olursa teşkilat olarak ve kişi olarak verilen görevi anlımızın akı ile hizmet etme gayreti içinde gece gündüz demeden çalışmaya hazırız.

31 mart yerel seçimlerinde gece demeden gündüz demeden oof demen partimizin başarısı için bütün gücümle çalıştım dün koşturdum bugünde.

Ereğli'li hemşerilerimize hizmet etme gayreti içinde oluruz dedi

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 84670

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
İçişleri Bakanlığı’ndan 23 Nisan’da sokağa çıkma kısıtlaması genelgesi
İçişleri Bakanlığı’ndan 23 Nisan’da sokağa çıkma kısıtlaması genelgesi
Avrupa’nın atıkları en çok Türkiye’ye gidiyor
Avrupa’nın atıkları en çok Türkiye’ye gidiyor