“BABA OCAĞINA DÖNMENİN MUTLULUĞU İÇERİSİNDEYİM”

“BABA OCAĞINA DÖNMENİN MUTLULUĞU İÇERİSİNDEYİM”

Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu Milliyetçi Hareket Partisi’ne geçişinin ardından gerçekleştirdiği ziyaretlerine Ankara’da devam etti

“BABA OCAĞINA DÖNMENİN MUTLULUĞU İÇERİSİNDEYİM”
2020-03-11 16:38:25
İzlenme : 1742

BAŞKAN OPRUKÇU ANKARADA ZİYARETLERİNE DEVAM ETTİ

Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu Milliyetçi Hareket Partisine geçişinin ardından gerçekleştirdiği ziyaretlerine Ankarada devam etti. Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, İstanbul Milletvekili ve Meclis Başkan Vekili Celal Adan, Konya Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Kalaycı, Bursa Milletvekili ve Genel Sekreter İsmet Büyükataman, Yerel Yönetimler Sorumlusu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım, Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan, Genel Başkan Yardımcısı Kamil Aydın, Genel Başkan Yardımcısı İsmail Faruk Aksu, Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, Genel Başkan Yardımcısı Deniz Depboylu, Genel Sekreter Yardımcısı Kadir Şekerciyi makamında ziyaret eden Başkan Oprukçu mutluluğu paylaştı.

BABA OCAĞINA DÖNMENİN MUTLULUĞU İÇERİSİNDEYİM

Misafirperverliklerinden dolayı memnuniyetini dile getiren ve teşekkürlerini ileten Başkan Oprukçu: Genel Başkanımız başta olmak üzere partimizin önemli kademelerinde görevlerini başarıyla sürdüren ülküdaşlarımızı ziyaret ettik. Hiçbir zaman kendimi dışarıda hissetmediğim ancak şartların tezahüründe dışarıda kalmak zorunda kaldığım baba ocağıma Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçelinin lütfu ile tekrar dönmenin gururunu ve mutluluğunu yaşıyorum. Bağımsız adaylığımız sürecinin en başından beri Cumhur İttifakına karşı olmadığımızı ve adaylığımızın gerek Cumhurbaşkanımıza gerekse Genel Başkanımıza bir başkaldırı olmadığını defalarca dile getirdim. Yaşanan bu süreçte hemşerilerimizin yoğun ısrarlarına dayanamadım ve Ereğli bir 5 yıl daha kaybetmesin diye istemeye istemeye baba ocağımdan koptum. Ancak şimdi her şey geride kaldı, bundan sonraki süreçte Milliyetçi Hareket Partisinin bir neferi olarak, gururla ve başımız dik olarak her zaman olduğu gibi hizmetlerimize devam edeceğiz dedi.

“BABA OCAĞINA DÖNMENİN MUTLULUĞU İÇERİSİNDEYİM”

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 30814

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik