ALtay: “Akören’i Mantar ve Susamda Markalaştırmak İçin Çalışıyoruz

ALtay: “Akören’i Mantar ve Susamda Markalaştırmak İçin Çalışıyoruz"

Akören ilçesinde bir mantar serasında incelemeler gerçekleştirdi. Akörenin mantar yetiştiriciliği konusunda çok önemli bir noktaya geldiğini ifade eden Başkan Altay, Susamla ilgili de ciddi bir yatırım gerçekleştiriyoruz. Hem mantar hem de susam konusunda Akörenimizi markalaştırmak için çaba sarf ediyoruz. diye konuştu

ALtay: “Akören’i Mantar ve Susamda Markalaştırmak İçin Çalışıyoruz
2021-03-26 15:50:08
İzlenme : 596

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Akörende mantar serasında incelemelerde bulundu.

En temel amaçlarından birisinin kırsalda yaşayan insanların gelirini artırmak olduğunu ifade eden Başkan Altay, Akörenin özellikle mantar üretimi konusunda çok önemli bir noktaya geldiğine dikkat çekti. Konya Büyükşehir Belediyesi olarak Akörene bir paketleme makinesi hediye edeceklerinin müjdesini veren Başkan Altay, bu sayede hem üretimin hızlanacağını hem de daha standart bir hale geleceğini söyledi.

Akörende susamla ilgili de ciddi bir yatırım gerçekleştirdiklerini kaydeden Başkan Altay, İl ve İlçe Tarım Müdürlüğümüzle birlikte inşallah susam konusunda da Akörenimiz çok önemli bir noktaya gelecek ki tahinin üretildiği bu şehirde susamın tedarikinin ne kadar önemli olduğunu hepimiz biliyoruz. Hem mantar hem de susam konusunda Akörenimizi markalaştırmak için çaba sarf ediyoruz. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. ifadelerini kullandı.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 34016

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik