AK Parti’de Dursun’a rakip Paksoy mu?

AK Parti’de Dursun’a rakip Paksoy mu?

KONGRE süreciyle yarış başladığı AK Parti’de, Ereğli İlçe Başkanı Zübeyir Dursun’un kendi yönetiminden de rakip çıkması bekleniyor.

AK Parti’de Dursun’a rakip Paksoy mu?
2019-11-02 10:29:31
İzlenme : 707

Ak Parti Ereğli İlçe Başkanlığı için adı geçen 26. dönem Konya Milletvekili A.Adayı Mimar Nadir Paksoy, o iddiaları yalanlamadı.

Ergüncel'e Konuşan Nadir Paksoy, Şu an böyle bir çalışmam yok, ancak genel merkez öneride bulunur ve görev verirse ‘Hayır demem.. Çünkü kuruluştan itibaren Ak parti'de görev yaptım halen partim için çalışıyorum.

Ben istemem, görev beklerim. Görev verilirse de kaçmam dedi.

Ak Parti İlçe E. Başkan yardımcısı 26.dönem Konya Mv.A.Adayı Mimar Nadir, Paksoy, Biz 2002 de AK Parti Ereğli ilçe teşkilatını kurarak ülkeyi aydınlık yarınlara ulaştıran Cumhurbaşkanımız Ve Genel Başkanımız, Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın yeniden aramıza dönüşünün mutluluğunu yaşarken bu süreçte başlaması beklenen il ve ilçe kongreleri de tabii ki gündemimizde yok sayamayız.

İnsanlar gelip geçici makamlar kalıcıdır.

Önemli olan bir makama talip olmak değil bir makamı bu kişi yönetebilir dedirtmektir.

Bu da ancak başarıyla olur dedi.

Spekülasyonların içine girmek istemediğini açıkça ifade eden Paksoy, Ben bu söylemlerin spekülasyonların içine girmek istemem isteyen herkes standartları taşıyan AK Partililiği, Türkiye aşkı, millet sevdalılığı tartışılmayacak her insan bu partide görev alabilir.

Beni ilçe başkanlığına layık görenlere teşekkür ediyorum.

Biz 17 yıldır makam istemedik, mevki istemedik sadece çalışmak istedik.

25.26.Dönem Milletvekili Aday Adayı oldum ilçe başkan yardımcılığı yaptım.

Bizleri bu makamlara, mevkilere yaptığımız işler getirdi.

Bundan sonrasının yolunu çizecek olan da yine bizleri bu makamlara uygun görenlerdir.

Ak Partide görev istenmez verilir, biz de bu kutlu dava da verilen her görevi yerine getirmek için çalışmaya gayret göstermeye Cumhurbaşkanımız Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte 2023-2053-2073 hedeflerine ulaşma azmi ile bu millete hizmetkar olmaya devam edeceğiz.

Şimdi bu işleri konuşmanın değil hizmet etmenin zamanıdır.

Bu işler olur geçer ifadelerini kullandı.

Paksoy, Bugüne kadar görev yapan ilçe yönetimlerine eleştirilerini ise şöyle yaptı: Ereğli gibi bir 25 ilden nufus olarak büyük olan ilçe yönetiminde iskeleti daha tecrübeli kişilerden oluşturmak gerekir.

30 kişilik yönetimde en az 20 kişi mikrofonu eline aldığında AK Partiyle ilgili çok şey söylemeli, partinin nereden nereye geldiğini bilmeli, kitleleri peşinden sürüklemeli.. Ak parti'nin 17 yıllık icratını bir bir anlatmalı özel günleri kutlamak veya bir parti içi toplantısında üç beş kelime söylemek ile 17 yıllık Ak parti iktidarı anlatılmaz vatandaşımıza neler yaptığımızı neleri yapamadığımızı anlatmalıyız şeklinde konuştu.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 11769

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
İçişleri Bakanlığı’ndan 23 Nisan’da sokağa çıkma kısıtlaması genelgesi
İçişleri Bakanlığı’ndan 23 Nisan’da sokağa çıkma kısıtlaması genelgesi
Avrupa’nın atıkları en çok Türkiye’ye gidiyor
Avrupa’nın atıkları en çok Türkiye’ye gidiyor