AK PARTİ İLÇE BAŞKANI ZÜBEYİR DURSUN’DAN AÇIKLAMA

AK PARTİ İLÇE BAŞKANI ZÜBEYİR DURSUN'DAN AÇIKLAMA

AK PARTİ İLÇE BAŞKANI ZÜBEYİR DURSUN SOSYAL PAYLAŞIM HESABINDAN DEVA PARTİSİ İLÇE BAŞKANI NURULLAH YILMAZ’IN AÇIKLAMASINA CEVAP VERDİ DOĞRU DEĞİL

AK PARTİ İLÇE BAŞKANI ZÜBEYİR DURSUN’DAN AÇIKLAMA
2020-12-23 23:01:06
İzlenme : 451

Bazı basın yayın organlarında Adabağ Mahallesinde TOKİnin kiralama ihalesine çıkardığı arazi ile ilgili yapılan açıklamaların somut bir dayanağı bulunmamaktadır.
Kamuoyu nezdinde algı oluşturmaya çalışanların, zihinleri bulandırmaya matuf yalanları ile bir kez daha karşılaştık.
Muhalefetin siyaset değil hamaset yaptığını görüyoruz. Algı operasyonlarıyla sonuç çıkmayacağını ilçemizdeki muhalefet partileri artık anlamalıdır. Biz AK Parti ve İttifak ortağımız MHP ile birlikte algı operasyonlarına ve yalanlara boyun eğmeden Ereğli'mizi büyütmeye devam edeceğiz.
Bu anlamda Adabağ Mahallemizde TOKİ tarafından kiralama yoluyla ihaleye çıkarılan arazi alanı Mahalle sakinlerimizin talepleri doğrultusunda ,girişimlerimiz neticesinde iptal edilmiştir.
Her zaman vatandaşlarımızın taleplerini karşılıksız bırakmayan ve bu konuda da yoğun gayret gösteren Milletvekilimiz Sayın
Halil Etyemez
e teşekkür ediyorum.
ZÜBEYİR DURSUN
AK PARTİ İLÇE BAŞKANI

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 97381

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik