“Açı açığı kalmayan bir Ereğli için…”

“Açı açığı kalmayan bir Ereğli için…”

Ereğli Belediyesi evde bakım hizmetleri ile gönülleri fethediyor

“Açı açığı kalmayan bir Ereğli için…”
2019-11-21 15:27:53
İzlenme : 3315

Açı açığı kalmayan, huzuru tesis etmiş bir Ereğli diyerek yola çıkan Başkan Hüseyin Oprukçunun talimatlarıyla Ereğli Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ekipleri, her ay ilçede yaşayan 120 ailenin imdadına koşuyor

HER AY 120 AİLENİN YÜZÜ GÜLÜYOR

Bahanelerin ardına sığınmadan hizmet üreten üretken belediyeciliği, insan odaklı sosyal belediyecilik ilkesiyle harmanlayan Ereğli Belediyesi, evde bakım hizmetleri ile Ereğlililerin gönlünü fethetmeye devam ediyor. Açı açığı kalmayan huzuru tesis edilmiş bir Ereğli inşa etmek adına var gücüyle çalışan Başkan Hüseyin Oprukçunun talimatlarıyla, Ereğli Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ekipleri her ay bakıma muhtaç 120 ailenin evde bakım hizmetlerini gerçekleştiriyor.

OLUMLU ÖRNEKLERİ ÇOĞALTACAĞIZ

Konu ile ilgili değerlendirmelerini aktaran Başkan Oprukçu Olumlu örnekleri çoğaltmalıyız. Evde bakım hizmetleri ile de gayemiz bu. Hemşerilerimizin her ihtiyacında yanlarında olmayı kendimize şiar ediniyor ve bunu hizmet politikamızın en başına koyuyoruz. Onların huzuru ve mutluluğu noktasında tüm birim ekiplerimizle özveri ile çalışmaya devam ediyoruz. Bu noktada özellikle evde bakım hizmetleri ekiplerimiz ile kimi, kimsesi olmayan, yardıma muhtaç olan yaşlılarımızın, hastalarımızın ve engelli vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamaya özen gösteriyoruz. Yürüttüğümüz tüm hizmetlerimizde öncelikli gayemiz Allah rızası, onların hayır duaları bizim en büyük mutluluğumuzdur dedi.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 55835

Kullanıcı Adı

  • Zeynep
    1 Aralık 2019 Pazar

    Başımıza daha nelr gelcek

  • Zeynep
    1 Aralık 2019 Pazar

    Yok canım


[1]

Tüm yorumları okumak için tıklayın

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
İçişleri Bakanlığı’ndan 23 Nisan’da sokağa çıkma kısıtlaması genelgesi
İçişleri Bakanlığı’ndan 23 Nisan’da sokağa çıkma kısıtlaması genelgesi
Avrupa’nın atıkları en çok Türkiye’ye gidiyor
Avrupa’nın atıkları en çok Türkiye’ye gidiyor