ACAR: SORUMLULAR HAKKINDA DAVACI OLACAĞIM

ACAR: SORUMLULAR HAKKINDA DAVACI OLACAĞIM

İYİ PARTİ İLÇE BAŞKANI AMİL ACAR: SORUMLULAR HAKKINDA DAVACI OLACAĞIM

ACAR: SORUMLULAR HAKKINDA DAVACI OLACAĞIM
2019-12-03 15:46:47
İzlenme : 907

Ereğlideki bir olayı İYİ Partiye yamamak isteyen bazı kişilere karşı tepki gösteren İYİ Part Ereğli ilçe başkanı Amil Acar, basın açıklaması yaparak tepkisini gösterdi.
Konyada görev yapan Ereğlili avukatlarımızdan, İYİ Parti Konya il başkanı Av. Gökhan Tozoğlunun da olaya üzüldüğü, İYİ Partinin adının böyle bir olaya karıştırılmasının etik olmadığını belirttiği ve bir hukukçu olarak konunun yakından takipçisi olarak yaygarayı çıkaran kişiler hakkında davacı olacağı öğrenildi.
İYİ Partinin İYİ insanlardan oluştuğunu söyleyen Acar, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:
Sevgili Ereğlili hemşerilerim; iki üç gündür Ereğli gündemini meşgul eden bir mısır tüccarı ve çiftçilerin alışverişi sonucu parasını zamanında alamayan çiftçi arkadaşlarımızın açıklamaları yer almaktadır. Bu konuda sanki olayın bir tarafı olarak gösterilmek istenişimin nedeni İYİ Parti ilçe başkanlığını yapmakta olmam ve partimizin yükselen ivmesini azaltmaktır. Kimseye malınızı verin demedim, kefilim demedim, karşı tüccar ödemezse öderim demediğim halde bu olayı gündeme taşıyarak benim üzerimden Partimizi yıpratmalarına izin vermeyeceğim. Bizler İYİ insanlar olarak siyaseti hiç belden aşağı vurarak yapmadık ve bundan sonrada yapmayacağız. Asılsız itham ve iftira yapan kişiler mahkemeye verilerek kanun önünde hesabı sorulacaktır.
Herkesi vicdanlı davranmaya ve aklı selime davet ediyorum dedi.
Ereğli halkı tarafından da sonucu merakla beklenen olayın takipçisi olacağız.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 15187

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik
ANKARA EREĞLİLİLER DERNEĞİNİN (ANERDER) BİR İSTEĞİ VAR
ANKARA EREĞLİLİLER DERNEĞİNİN (ANERDER) BİR İSTEĞİ VAR