“2020 Ereğli’nin yılı olacak”

“2020 Ereğli’nin yılı olacak”

Başkan Oprukçu’dan yeni yıl mesajı

“2020 Ereğli’nin yılı olacak”
2019-12-30 15:09:42
İzlenme : 1225

Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu, yeni yıl dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı

Yayınladığı mesajda Türkiyenin 2019 yılını içeride ve dışarıda milli bekamıza karşı oluşan tehdit ve tehlikelerle mücadeleyle geçirdiğini ifade eden Başkan Oprukçu, 2020nin kelimenin tam anlamıyla Ereğlinin yılı olmasını arzu ettiklerini belirtti

TÜRK MİLLETİ 2019DA DA DİK DURUŞUNDAN TAVİZ VERMEMİŞTİR

Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu, yeni yıl dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. Yayınladığı mesajda 2019un değerlendirmesini yapan Başkan Oprukçu, 2019 yılı tarihin adeta tekerrür ettiği bir yıl olmuş, her dönem olduğu gibi bu dönem de içeride ve dışarıda mücadelelerle geçirilmiştir. Mağlup edilemez Türk Milleti sancılı süreçlerden yine dik duruşundan taviz vermeden geçmeyi başarmıştır dedi.

2019 EREĞLİ İÇİN HİZMETLE GEÇECEK YILLARIN MÜJDECİSİ OLDU

2019 yılının Ereğli için hizmetle geçecek yılların müjdecisi olduğunu ifade eden Başkan Oprukçu, 2019 yılı huzur şehri Ereğlinin tesis edilmesi noktasında bir başlangıç olmuş, hemşerilerimiz şehrimizin en ücra noktasında yaşayan vatandaşının dahi sorunlarından haberdar olan bir belediyecilik anlayışıyla hizmet etmemiz için yeniden bizlere fırsat vermiştir ve 2019 yılı Ereğli için hizmetle geçecek yılların müjdecisi olmuştur dedi..

KALICI ESERLERLE 2020 EREĞLİNİN YILI OLACAK

Başkan Oprukçu,mesajını şu cümlelerle noktalandırdı: Yılgınlığa ve yorgunluğa kapılmadan, şehrimizin, ülkemizin, milletimizin geleceği için çalışacağımız nice yıllara kavuşabilmek ümidi, huzurun, saygı ve sevginin egemen olması temennisiyle Cumhuriyet'in kurucu ilkelerine sadakatten taviz verilmemesi gerektiği anlayışı ve inancıyla üzerinde yaşadığımız toprakları kıymetlendirmek adına daha fazla çalışacağımız nice yıllara ulaşmayı diliyor, Ereğlili hemşerilerimizin ve aziz milletimizin yeni yılını tebrik ediyorum

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 14636

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik
ANKARA EREĞLİLİLER DERNEĞİNİN (ANERDER) BİR İSTEĞİ VAR
ANKARA EREĞLİLİLER DERNEĞİNİN (ANERDER) BİR İSTEĞİ VAR