REMZİ KARAARSLAN GÖREV DAĞILIMI YAPTI

REMZİ KARAARSLAN GÖREV DAĞILIMI YAPTI

MHP İL BAŞKANI REMZİ KARAARSLAN GÖREV DAĞILIMI YAPTI

 REMZİ KARAARSLAN GÖREV DAĞILIMI YAPTI
2019-12-04 14:31:42
İzlenme : 1956

MHP Konya İl Başkanlığında görev dağılımı yapıldı. MHP İl Başkanı Remzi Karaarslan, MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçelinin emrinde Konyaya en iyi şekilde hizmet edeceklerini söyledi
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçelinin onayı ile MHP Konya İl Başkanlığı görevini devralan Remzi Karaarslan başkanlığında toplanan yeni yönetim görev dağılımını gerçekleştirdi. Başkan Vekilliğine Mustafa Aygün, İl Sekreterliğine İsmail Özkan getirildi.
Görev dağılımı sonrası açıklama yapan MHP Konya İl Başkanı Remzi Karaarslan, MHP Lideri Dr. Devlet Bahçelinin talimatları doğrultusunda görev değişikliği yaptıklarını söyledi.
Başbuğumuz Alparslan Türkeş'in mirası Milliyetçi Hareket Partimizi, Liderimiz Dr. Devlet Bahçelinin emrinde ve izinde yarınlara en güçlü şekilde hazırlamak gayretinde olacağız diyen Karaarslan, Dava arkadaşlarımız ile Türkiyenin ve davamızın aydınlık geleceğine emin adımlarla yürümeye devam edeceğiz. Tüm dava arkadaşlarımız ve halkımızla istişare içinde, bilgi ve tecrübelerimizle ülkemize ve Konyamıza faydalı hizmetler sunma gayreti içinde olacağız ifadelerini kullandı.
MHPnin Türkiye'nin birleştirici gücü, milli ruhu olduğuna dikkat çeken Karaarslan, şunları söyledi: 15 Temmuz 2016 tarihindeki FETÖnün hain darbe ve işgal girişimi bir kez daha göstermiştir ki MHP, Türkiyenin milli ruhu, birlik ve beraberliğinin anahtarıdır. Yenikapı ruhuyla başlayıp Cumhur İttifakı ile devam eden yeni süreç Türkiyenin beka mücadelesidir. Ülkemizin beka mübadelesinde milli şuurla hareket ederek hainlere, bölücülere, şer odaklara fırsat vermemek hepimizin görevi ve sorumluluğudur. Liderimiz Sayın Bahçelinin vurguladığı gibi, bizim verilecek vatanımız, vazgeçilecek insanımız, terk edilecek ülkemiz yoktur, güvence Cumhur İttifakıdır. Millet aklı olarak ortaya çıkan, milletimizin vicdanında yerini alan, Türkiyeyi geleceğe taşıyacak Cumhur İttifakı ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi doğrultusunda hizmet etmeye, Türkiyeyi 2023 hedefleri doğrultusunda aydınlık yarınlara taşımaya devam edeceğiz. MHP Konya İl Başkanlığı olarak tüm teşkilatlarımızla, bu anlayış doğrultusunda Kadim şehir Konyaya hizmet edeceğiz, devraldığımız bayrağı en yükseğe taşımak için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayacağız.
MHP İL BAŞKANI REMZİ KARAARSLAN GÖREV DAĞILIMI YAPTI

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 35860

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik
ANKARA EREĞLİLİLER DERNEĞİNİN (ANERDER) BİR İSTEĞİ VAR
ANKARA EREĞLİLİLER DERNEĞİNİN (ANERDER) BİR İSTEĞİ VAR