GELECEK PARTİSİ KONYA İL TEŞKİLATI GÖREV BÖLÜMÜ YAPTI

GELECEK PARTİSİ KONYA İL TEŞKİLATI GÖREV BÖLÜMÜ YAPTI

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nun katılımı ile 15 Ağustosta 1. Olağan Genel Kurulu’nu gerçekleştiren Gelecek Partisi Konya İl Başkanlığı’nda Yürütme Kurulu, Politika İzleme Kurulu ile ilçe ve bölge koordinatörlükleri belirlendi.

 GELECEK PARTİSİ KONYA  İL TEŞKİLATI GÖREV BÖLÜMÜ YAPTI
2020-09-02 22:03:38
İzlenme : 780

Sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uygun olarak açık alanda yapılan toplantıda bir araya gelen Yönetim, Etik ve Disiplin kurulu üyelerine yapılacak çalışmalar ile ilgili mini seminer verildi.

SÜREKLİ SAHADA OLACAĞIZ

Toplantıda bir konuşma yapan Gelecek Partisi Konya İl Başkanı Hasan Ekici, yaşanan pandemi sürecine rağmen ilçe teşkilatlarının hızlı bir şekilde oluşturduklarını ve şu ana kadar Konyanın 23 ilçesinde teşkilatlanmalarının tamamlandığını söyledi. İlçe teşkilatları ile birlikte esnaf ve vatandaşların sorunlarını dinleyerek sürekli sokağın nabzını tuttuklarını belirten Ekici, -Sadece seçim zamanı değil, her zaman sahada olacağız dedi.

SUNİ GÜNDEMLERLE NEREYE KADAR

Ülke olarak ekonomik açıdan tüm rakamların dip yaptığı bir dönemin içerisinde olduklarını söyleyen Hasan Ekici sözlerine şöyle devam etti: -Maalesef ekonomik veriler çok kötü. Suni gündemlerle olumsuzlukların üzerinin profesyonelce kapatılmasının halkımızda karşılık bulmadığını görüyoruz. Pandemi süreci ile ilgili verilen bilgilerin de sağlıklı olmadığının farkındayız. Artık Türkiyenin algılarla değil, liyakatle yönetilmesi gerçeği gün gibi ortadadır. Bir de vatandaşlarımızın olası bir seçimde tercihlerinin, yandaş araştırma şirketlerinin sözde anket sonuçlarıyla örtüşmediği gerçeği var. Hükümetin gündemi ile halkın gündemi çok farklı.

RANT HESAPLARINI BIRAKIN

Yeni oluşan Gelecek Partisi Konya İl Yönetiminin daha aktif bir şekilde sahada olacağının da altını çizen Gelecek Partisi Konya İl Başkanı Hasan Ekici, Konya için belirlenen sorunlar ve çözüm önerilerini kamuoyu ile paylaşmaya devam edeceklerini belirterek, -Konya için yapılacak her olumlu çalışmanın arkasındayız. Eleştiriye tahammülü olmayan siyasilerin rant hesaplarını bırakıp hizmet için çalışmalarını bekliyoruz. Konyanın gelişmesi ve hemşehrilerimizin yaşam kalitesinin artması için yaptığımız eleştiri ve önerileri hakaret gibi algılayan zihniyetin cadde cadde, sokak sokak gezerek halkın sesini ve gerçek gündemini dinlemesini tavsiye ediyoruz dedi.

YÜRÜTME KURULU BELİRLENDİ

Gelecek Partisi Konya İl Başkanı Hasan Ekici, yeni oluşan Yürütme Kurulunu da açıkladı. Gelecek Partisi Konya İl Başkan Yardımcıları şu şekilde belirlendi:

Hasan Ekici – İl Başkanı

Ahmet Arslan – Siyasi İşler Başkanı

Halil İbrahim İçer – Teşkilat Başkanı

Mustafa Arabacı – Seçim ve Hukuk İşleri Başkanı

Fevzi Sevimli – Yerel Yönetimler ve Şehircilik Başkanı

Mustafa Gürhan Demir – Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı

Hacer Filikçi Akın – Sosyal Politikalar Başkanı

Osman Vasfi Dikilitaş – İletişim Başkanı

Mehmet Özdemir – İnsan Hakları Başkanı

Etem Saraç – Parti İçi Eğitim Başkanı

Mehmet Evren – Dış İlişkiler Başkanı

Resul Sağlam – Araştırma – Geliştirme ve Bilişim Başkanı

Zehra Söylemez – Kültür ve Sanat Politikaları Başkanı

Hüseyin Şan – İdari ve Mali İşler Başkanı

İbrahim Afşin Kara – İl Sekreteri

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 99651

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik