EKİCİ HALKIMIZIN TEVECCÜHÜ ARTIYOR

EKİCİ HALKIMIZIN TEVECCÜHÜ ARTIYOR

Gelecek Partisi Konya İl Başkanı Hasan EKİCİ: “HALKIMIZIN TEVECCÜHÜ ARTIYOR”

 EKİCİ HALKIMIZIN TEVECCÜHÜ ARTIYOR
2020-10-12 14:17:35
İzlenme : 459

ALGI OYUNLARI TUTMAYACAK

Gelecek Partisi Konya İl Başkanı Hasan Ekici ilçe başkanları ile gerçekleştirdiği değerlendirme toplantısında partilerinin Konyada gerçekleştireceği çalışmalar ve büyük kongre öncesi hedeflerini anlattı. İl Binasında gerçekleşen toplantıda konuşan Ekici, Konya İl Başkanlığı olarak 31 ilçesi bulunan ilimizin tamamına yakınında teşkilatlanma çalışmalarını tamamladıklarını belirterek, gün geçtikçe Gelecek Partisine olan teveccühün artarak devam ettiğini söyledi.

ENGELLEMELERİ BAHANE ETMEDİK

Pandemi sürecinin hemen başında Konya İl Başkanlığı olarak görev aldıklarının altını çizen Ekici, inanılmaz bir süreç yaşadıklarını ve Konyada teşkilatlanma çalışmalarında sona yaklaştıklarını vurguladı. Birçok konuda karşılaştıkları engellemelere rağmen çalışmalarına kararlılıkla devam ettiklerini ifade eden Gelecek Partisi Konya İl Başkanı Hasan Ekici şu şekilde konuştu: Bahane üretmek yerine Konyanın sorunlarını tespit ederek çözüm üretmeye çalışıyoruz. Bünyemizde oluşturduğumuz Politika İzleme Kurulu ile hemşehrilerimizin sorunları hakkında oluşturulan raporları kamuoyu ile paylaşıyoruz. Konya genelinde Genel Başkanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğluna inanılmaz bir teveccüh var. Bir kısım bunu rahatça dillendirirken, birçok hemşehrimiz desteklerini özelde bizlerle paylaşıyor.

ANKET SONUÇLARI BAZILARINI KORKUTUYOR

Son dönemde yapılan anketlerin kendilerine de ulaştığını söyleyen Ekici, ülke genelinde anket çalışması yapan birkaç şirketin saha izlenimleri ve gerçekte beklenen oy oranları ile ilgili görüşlerini aldıklarını ifade ederek Olası bir erken seçimde herkesin traşı önüne dökülecektir. Sosyal medya ve basından yaptıkları algı oyunlarıyla, trol hesaplar üzerinden yapılan hakaretlerle vatandaşlarımızı yönlendirmeye çalışanların çok yakında zavallı durumuna düştüklerine hep birlikte tanık olacağız. Algı oyunu yapanlar da anket yaptırıyor. Bizim önümüzdeki anket sonuçlarının benzeri onlarda da mevcut. Son anketler bazılarını korkutuyor ama korku imparatorluğu kurmaya çalışanların bilinçaltında neler olduğunu tahmin edebiliyoruz dedi.

KONYADA ÖNEMLİ BİR LANSMAN YAPACAĞIZ

İlçe Başkanları ile yapılan değerlendirme toplantısında alınan kararların ardından Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu da telekonferansla toplantıya katılarak büyük kongre öncesi saha çalışmalarında tüm ilçelerden önemli katkı beklediğini ifade ederek, bu hafta başlatılacak olan üye kampanyasının lansmanı için de Konyaya geleceğini söyledi. Konya İl Başkanlığı olarak alınabilecek herhangi bir erken seçim kararına karşı da hazırlıklı olduklarını ifade eden Ekici, 1 Kasımda yapılacak Büyük Kongrenin ardından 1 Mayıs 2021 tarihinden itibaren olası bir erken seçime tek başlarına katılmaya hak kazandıklarını da hatırlattı.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 95468

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
ENERYA’nın Reklamları Hakkındaki Haberlerinin Düzeltilmesi
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik
Son 24 saatte Covid’e 210 kurban verdik